Efektivní a trvalé!


Výhodná cena, 100 % kvality firmy Christ, individuální výbava a vyrobena osobně pro vás; to je portálová mycí linka SIRIUS. Svou plně pozinkovanou ocelovou konstrukcí a duplexním práškovaným povrchem nastavuje SIRIUS ve své třídě novou laťku, pokud jde o odolnost a dlouhodobý design.

 

Jakožto solidní vstupní model přesvědčí SIRIUS i malou spotřebou proudu, vysokou variabilností díky četným možnostem vybavení a jedinečným konceptem sušení. Funkce jako šampon, mytí přes střed, počítačem monitorovaný přítlačný tlak kartáčů a obslužný terminál obsažený v rozsahu dodávky patří u firmy Christ ke standardnímu vybavení.

 

Volitelně dostupný boční vysoký tlak 85 bar dosahuje s celkem 6 tryskami z nerez oceli vynikajících výsledků i u silně znečištěných vozidel. Správnou konečnou úpravu zajišťuje na závěr vosk s konzervačním efektem, nanášený v samostatném pracovním procesu. Místem použití pro SIRIUS jsou jak automobiloví prodejci a dílny, tak i provozovatelé se zákazníky, kteří převážně dbají na ceny.

Boční trysky


Boční trysky až do 1700 mm sušicí výšky jsou již obsaženy ve standardním provedení. Díky jedinečnému systému vzduchových kanálů s optimalizovaným rozdělením proudění jsou využity i ventilátory stropního sušiče; spotřeba proudu je tak zřetelně nižší než u srovnatelných modelů.

Střešní ventilátor se střešní klapkou 30°


Střešní ventilátor sledující kontury následuje přesně obrysy vozidla dané kartáčem a dosahuje dobrého sušicího výkonu při nízké hlučnosti. Pro vylepšené sušení přední a zadní části u transportérů a kombi vozidel je k dispozici navíc pro střešní ventilátor vzduchová klapka otočná o 30°.

Ukazatel programu


Dekorativní forma zvyšuje účinnost reklamy pro zařízení. Čtyři bílá světelná pole LED zobrazují příslušné kroky mycího programu. Zákazníci tak mohou kdykoliv sledovat aktuální postup probíhajícího programu. Při klidovém stavu zařízení je možné naprogramovat různé efekty světel.

Základní technické údaje

 

Kategorie

Standard

Kapacita / měsíc

až 1200 mytí

Pohon

Standardní pohon

Design

Variabilní

Individuální barvy

Předmytí

Aktivní pěna

Konzervace

Náp.při sušení

Ošetření voskem

Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia

Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Stefan Schwarzer

Vedoucí prodeje
Portálové mycí linky

"Obrat je aplausem zákazníků"
Citát prof. Götz W. Wernera, zakladatele a majitele dm-drogerie markt

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha