Spolehlivost za nízkou cenu


Pravý "Christ" - ale výhodnější! Ani u výhodného vstupního modelu portálové mycí linky LEANUS nepřipouštíme žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu nebo součásti. Komponenty jsou vyráběny v Evropě a zařízení je jako všechny ostatní mycí linky ze 100 % montováno v závodech Christ. U LEANUS nenajdete žádné laciné komponenty, ani šetření na nesprávném místě! Namísto toho jde o solidní stroj, zredukovaný na to podstatné.

 

Každá linka LEANUS je zhotovena evropskými pracovníky Christ podle obvyklých norem kvality. Výhodné ceny dosahujeme díky vysoké standardizaci a upuštění od nejnovějších technologií. Díky tomu se zařízení snadno instaluje a udržuje, dokonce i na místech, kde není nejbližší servisní technik hned za rohem.

 

V základním modelu jsou již obsaženy přípojka užitkové a čerstvé vody, ochrana před chodem nasucho, zabezpečení proti převrácení a také semafory LED na vjezdu. Zásobovací čerpadlo a vysokotlaká čerpadla mohou být zabudována do stroje a umožňují tak rychlou montáž a uvedení do provozu, aniž by byla nutná technická místnost. LEANUS je zaměřen na zákazníky, kteří si přejí snadné umytí za nízkou cenu.

Paměťové řízení


U kartáčového mytí je obrys vozidla přesně zaznamenán a uložen prostřednictvím střešního válce. Při následujícím procesu sušení se střešní sušič řídí přesně podle předtím zachyceného obrysu. Pokud by se vozidlo mezitím pohnulo, bezpečnostní světelná závora spolehlivě zabrání jeho poškození.

Prosté a efektivní


U tohoto zařízení jakožto vstupního modelu jsme kladli obzvláštní důraz na snadnou instalaci a opravy, i když zrovna nebude poblíž žádný odborný personál. Protože v zařízení je integrované jak normální zásobovací čerpadlo, tak i vysokotlaké čerpadlo, odpadá komplikované pokládání vedení.

Atraktivní design


I cenově výhodná portálová mycí linka má vypadat hezky a nízká cena není žádnou omluvou za to, když se výrobce vzdá promyšleného designu. Myčka LEANUS nabízí ve standardním provedení atraktivní design v modré a oranžové barvě, jako volitelnou výbavu je ale možné obdržet všechny barvy palety Christ Wash Systems. Zařízení je samozřejmě kompletně obložené.

Základní technické údaje

Kategorie

Standard

Kapacita / měsíc

až 800 mytí

Pohon

Standardní pohon

Design

Fixace

Individuální barvy

Předmytí

Aktivní pěna

Konzervace

Náp.při sušení

Ošetření voskem

Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia

Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Stefan Schwarzer

Vedoucí prodeje
Portálové mycí linky

"Obrat je aplausem zákazníků"
Citát prof. Götz W. Wernera, zakladatele a majitele dm-drogerie markt

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha