Systém samoobslužných mycích boxů - COMPACT

COMPACT – Cenově výhodný systém mycích boxů pro malá stanoviště


COMPACT nabízí možnost volného umístění bez zastřešení. COMPACT je dimenzován k zásobování až tří mycích boxů. Díky modulární montáži a možnosti realizovat plnohodnotný samoobslužný mycí box i bez ocelové konstrukce se COMPACT doporučuje speciálně pro stanoviště s nízkým potenciálem samoobslužných mycích boxů. Tato vlastnost z něho činí zajímavý doplňující produkt k portálovým mycím linkám nebo mycím zařízením. Taková kombinovaná mycí centra těží z rostoucího počtu střídavých kapacit mytí (v teplých měsících zákazníci samoobslužného mytí, přes zimu zákazníci strojového mytí). Se systémem mycích boxů COMPACT mohou např. autosalony nebo prodejci pneumatik rozšířit stávající zbylé plochy na pozemku o doplňkovou nabídku služeb. Smysluplné příslušenství: Volně stojící ochranné stěny proti stříkání u COMPACT bez ocelové konstrukce.
 

Kontejner COMPACT


Kontejner COMPACT skládající se ze dvou polovin skříně je osazen osvědčenou zásobovací technikou Christ pro nejlepší výsledky mytí při optimalizovaných provozních nákladech. Stejně jako u velkých systémů mycích boxů může být i COMPACT vybaven všemi zásobovacími komponentami pro kompletní paletu mycích programů (od předmytí až po závěrečné oplachování osmotickou vodou).
 

Integrace do stávající ocelové konstrukce


Díky své zvláštní skříňové konstrukci může být kontejner COMPACT integrován i do těch nejběžnějších ocelových konstrukcí mycích boxů jiných výrobců, které jsou na trhu.


Nešetříme jen životní prostředí,
nýbrž i Vaši peněženku

 

Úspora nákladů na ohřev

Až 25 % úspory u topného média díky použití energeticky úsporné kondenzační techniky vytápění.

Dodatečný potenciál úspor při použití solárních kolektorů k ohřívání vody.

Úspora vody

Až 80 % úspory čerstvé vody u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.

Úspora proudu

Až 45 % úspory hodnoty připojovacího proudu u vysokotlakých zásobovacích jednotek.

Vyšší životnost vysokotlakých zásobovacích jednotek a klidnější proces díky pomalému běhu.

Jako doplněk měnič frekvence volitelně kombinovatelný.

Design

Variabilní

Individuální barvy

Individuální design atiky

-

Úspora chemikálií

Až 80 % úspory horkého vosku a regenerační soli u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.


Požadavky na čerpací stanice a ostatní

Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.

Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je VR Leasing a MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy


Maricic, Marko

International Sales Manager
 

"The secret of success is to understand each other´s point of view"
Quote from Henry Ford, founder of automobile manufacturer Ford Motor Company

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha