Systém samoobslužných mycích boxů - SKYLINE

SKYLINE – Variabilní ocelová konstrukce pro všechna stanoviště

Nový mycí parkovací systém SKYLINE je správnou volbou pro každé stanoviště. Díky variabilní možnosti sestavení lze realizovat jak malá, tak i velká samoobslužná mycí centra. Atraktivní a funkční konstrukce nabízí koncovému zákazníkovi využitelnou šířku mycího boxu 5100 mm a sériovou průjezdnou výšku 3200 mm (volitelná výška 3550 mm je možná za příplatek). Ocelová konstrukce může být vytvořena jako varianta s plochou střechou nebo s translucentní oblou střechou. Dělicí stěny boxů mohou být provedeny buď jako rovné plochy, se sendvičovými panely, nebo s jednovrstvým bezpečnostním sklem (ESG), s kouřovým tónováním.
 

Atika LED


Účinnost reklamy díky atraktivnímu designu. Atika odolná proti povětrnostním vlivům s práškovanými hliníkovými deskami, se speciální fólií popsanou podle přání zákazníka. V horním hliníkovém profilu je vestavěno: Bílý světelný pás LED k osvětlení atiky. V dolním hliníkovém profilu je vestavěno: Barevný světelný pás LED (RGB) pro působení atiky na dálku. Hlavním bodem je moderní atika, sériově obsažená v rozsahu dodávky, s integrovaným osvětlením LED. Přitažlivý design atiky se uplatní zejména za šera. Díky inovační technice LED činí úspora proudu oproti osvětlovacím systémům se zářivkami až 70 %. Osvětlení LED nešetří pouze proudem, nýbrž je navíc i téměř bezúdržbové (průměrně až 10 x delší doba svícení než u zářivek) a nabízí rovnoměrné světlo bez chvění a bez UV záření. V kombinaci s výkonnou technikou mycích boxů Christ je SKYLINE celkovým systémem s optimalizací provozních nákladů, který nabídne zákazníkovi plné využití.


Pro spodní světelný pás LED (RGB) lze zvolit 6 základních barev na řízení "Touch Me" a přiřadit jim dny v týdnu / časové oblasti (např. v pondělí zelenou, úterý modrou atd.).

Rozmanité možnosti kombinací
Systém mycích boxů SKYLINE – od 1+1 až 7+0

 

Individuální design atiky
Být jednou prostě kreativní!

 


Nešetříme jen životní prostředí,
nýbrž i Vaši peněženku

 

Úspora nákladů na ohřev

Až 25 % úspory u topného média díky použití energeticky úsporné kondenzační techniky vytápění.

Dodatečný potenciál úspor při použití solárních kolektorů k ohřívání vody.

Úspora vody

Až 80 % úspory čerstvé vody u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.

Úspora proudu

Až 45 % úspory hodnoty připojovacího proudu u vysokotlakých zásobovacích jednotek.

Vyšší životnost vysokotlakých zásobovacích jednotek a klidnější proces díky pomalému běhu.

Jako doplněk měnič frekvence volitelně kombinovatelný.

Design

Variabilní

Individuální barvy

Individuální design atiky

-

Úspora chemikálií

Až 80 % úspory horkého vosku a regenerační soli u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.


Požadavky na čerpací stanice a ostatní

Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.

Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je VR Leasing a MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy


Marko Maricic

Vedoucí prodeje
Systémy samoobslužných mycích boxů, chemie pro mycí linky

"The secret of success is to understand each other´s point of view" Quote from Henry Ford, founder of automobile manufacturer Ford Motor Company

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha