Systém samoobslužných mycích boxů - SKYWING

SKYWING – Symbióza inovačního designu a dokonalého ovládání


Velkorysost, světlo a transparentnost zajišťují dobrý pocit při mytí. Zvětšená šířka mycího boxu na 5100 mm nabízí zákazníkům velkorysý prostor při obcházení vozidla. Zde se počítalo s tím, že se konstruují stále širší vozidla. Celkový design ocelové stavby se střešní konstrukcí připomínající křídlo letadla působí na zákazníka přitažlivým a lákavým dojmem. V kombinaci s úspornou zásobovací technikou Christ jsou při optimalizovaných provozních nákladech dosaženy nejlepší výsledky mytí. Tyto výhody jsou přínosem pro všechny - provozovatele, zákazníka i životní prostředí.
 

SKYWING – Centrem zájmu je pocit při mytí vozu


Průjezdná výška mycího boxu 3100 mm a šířka 5100 mm splní všechna přání zákazníků. Ocelová konstrukce je zaměřena na vjezd a výjezd směrem dopředu (průjezdné boxy). Aby do mycího prostoru dopadalo co nejvíc přirozeného světla, je střešní konstrukce provedena v translucentní a vznosné formě. Boční dělicí stěny mycích boxů mohou být provedeny buď se sendvičovými panely nebo s jednovrstvým bezpečnostním sklem (ESG). Zejména uspořádání dělicích stěn ze skla zajistí dodatečnou transparenci a přívětivé prostředí.
 

S pěnou XXL je mytí zábava!


Čerstvá vůně a hustá pěna - a vědomí, že se s nečistotou důkladně vypořádáme. Pěna XXL se efektivně nanáší na vozidlo pomocí pěnového stříkacího kopí, vyvinutého k tomuto účelu. Přitom se zaschlé nečistoty profesionálně změkčí a uvolní. Nános nečistot lze snadněji odstranit vysokotlakým kopím. Použitím samostatné a speciální pěnového stříkacího kopí se vytvoří dokonalá pěna a sníží se spotřeba chemikálií. Investice do stříkacího zařízení s pěnou XXL firmy Christ nabízí provozovateli šanci na vyšší průměrnou cenu mytí a rychlejší amortizaci celkových nákladů.
 


Nešetříme jen životní prostředí,
nýbrž i Vaši peněženku

 

Úspora nákladů na ohřev

Až 25 % úspory u topného média díky použití energeticky úsporné kondenzační techniky vytápění.

Dodatečný potenciál úspor při použití solárních kolektorů k ohřívání vody.

Úspora vody

Až 80 % úspory čerstvé vody u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.

Úspora proudu

Až 45 % úspory hodnoty připojovacího proudu u vysokotlakých zásobovacích jednotek.

Vyšší životnost vysokotlakých zásobovacích jednotek a klidnější proces díky pomalému běhu.

Jako doplněk měnič frekvence volitelně kombinovatelný.

Design

Variabilní

Individuální barvy

Individuální design atiky

-

Úspora chemikálií

Až 80 % úspory horkého vosku a regenerační soli u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.


Požadavky na čerpací stanice a ostatní

Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.

Do Christ Car Wash Shop »


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy


Andreas Ginnow

Vedoucí prodeje
Systémy samoobslužných mycích boxů, chemie pro mycí linky

"Jednoduchost je výsledkem zralosti"
Citát Friedricha Schillera

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha