Systém samoobslužných mycích boxů - SKYWING

SKYWING – Symbióza inovačního designu a dokonalého ovládání


Velkorysost, světlo a transparentnost zajišťují dobrý pocit při mytí. Zvětšená šířka mycího boxu na 5100 mm nabízí zákazníkům velkorysý prostor při obcházení vozidla. Zde se počítalo s tím, že se konstruují stále širší vozidla. Celkový design ocelové stavby se střešní konstrukcí připomínající křídlo letadla působí na zákazníka přitažlivým a lákavým dojmem. V kombinaci s úspornou zásobovací technikou Christ jsou při optimalizovaných provozních nákladech dosaženy nejlepší výsledky mytí. Tyto výhody jsou přínosem pro všechny - provozovatele, zákazníka i životní prostředí.

SKYWING – Centrem zájmu je pocit při mytí vozu


Průjezdná výška mycího boxu 3100 mm a šířka 5100 mm splní všechna přání zákazníků. Ocelová konstrukce je zaměřena na vjezd a výjezd směrem dopředu (průjezdné boxy). Aby do mycího prostoru dopadalo co nejvíc přirozeného světla, je střešní konstrukce provedena v translucentní a vznosné formě. Boční dělicí stěny mycích boxů mohou být provedeny buď se sendvičovými panely nebo s jednovrstvým bezpečnostním sklem (ESG). Zejména uspořádání dělicích stěn ze skla zajistí dodatečnou transparenci a přívětivé prostředí.

S pěnou XXL je mytí zábava!


Čerstvá vůně a hustá pěna - a vědomí, že se s nečistotou důkladně vypořádáme. Pěna XXL se efektivně nanáší na vozidlo pomocí pěnového stříkacího kopí, vyvinutého k tomuto účelu. Přitom se zaschlé nečistoty profesionálně změkčí a uvolní. Nános nečistot lze snadněji odstranit vysokotlakým kopím. Použitím samostatné a speciální pěnového stříkacího kopí se vytvoří dokonalá pěna a sníží se spotřeba chemikálií. Investice do stříkacího zařízení s pěnou XXL firmy Christ nabízí provozovateli šanci na vyšší průměrnou cenu mytí a rychlejší amortizaci celkových nákladů.


Nešetříme jen životní prostředí,
nýbrž i Vaši peněženku

 

Úspora nákladů na ohřev

Až 25 % úspory u topného média díky použití energeticky úsporné kondenzační techniky vytápění.

Dodatečný potenciál úspor při použití solárních kolektorů k ohřívání vody.

Úspora vody

Až 80 % úspory čerstvé vody u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.

Úspora proudu

Až 45 % úspory hodnoty připojovacího proudu u vysokotlakých zásobovacích jednotek.

Vyšší životnost vysokotlakých zásobovacích jednotek a klidnější proces díky pomalému běhu.

Jako doplněk měnič frekvence volitelně kombinovatelný.

Design

Variabilní

Individuální barvy

Individuální design atiky

-

Úspora chemikálií

Až 80 % úspory horkého vosku a regenerační soli u mycích programů s horkým voskem a doplňkovým oplachem díky sériovému postupu nízkotlakého nanášení od firmy Christ.


Požadavky na čerpací stanice a ostatní

Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.

Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je VR Leasing a MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy


Andreas Ginnow

Vedoucí prodeje
Systémy samoobslužných mycích boxů, chemie pro mycí linky

"Jednoduchost je výsledkem zralosti"
Citát Friedricha Schillera

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Samoobslužná mycí linka