Široká a vysoká


Naše portálová mycí linka CENTUS je výkonná, moderní mycí linka s obsáhlými možnostmi vybavení a různými variantami designu. Obdržíte tak zařízení individuálně přizpůsobitelné Vašemu místu použití za férovou cenu.

 

Tato portálová mycí linka byla vyvinuta s ohledem na obzvláštní požadavky v oblasti autosalonů, opraven nákladních vozidel a provozů čerpacích stanic. CENTUS je vybavena novodobou technikou proudění a přesvědčí především svým výkonem. Vysoký objem vzduchu a snížená spotřeba proudu jsou základem pro tento jedinečný výkon střešního ventilátoru DIVO.

 

CENTUS je volitelně dostupná s průjezdovou šířkou 2,70 m a výškou bočního sušení 2,00 m a v této konfiguraci je první volbou pro mytí dodávek a skříňových automobilů. Místem použití CENTUS jsou autosalony, dílny, servis vozových parků a malé čerpací stanice.

Indikační systémy


Boční semafor na vjezdu podává přesnou zpětnou vazbu o správném umístění vozidla v zařízení. Navíc mohou zákazníka o postupu mycího programu informovat volitelně dostupné piktogramy a u volného zařízení upoutat jeho pozornost navíc světelnými efekty.

Myčka kol


Nablýskané ráfky a čisté pneumatiky jsou mezitím pro mnoho zákazníků samozřejmostí. Christ nabízí v tomto ohledu jak speciální kartáčové čističe kol, tak i mytí kol s podporou vysokého tlaku a speciální chemické trysky na předmytí ráfků.

Střešní sušič s přesměrováním proudu vzduchu


Střešní sušič vybavený dvěma silnými motory sleduje s podporou počítačového řízení obrys vozidla a dosahuje tak velmi dobrého výsledku sušení. Pomocí volitelně dostupného přesměrování proudu vzduchu je navíc možné vzduchový proud vychýlit o +/- 30° a dosáhnout tak vynikajících výsledků sušení u hatchbacků a transportérů.

Základní technické údaje

 

Kategorie

Classic

Kapacita / měsíc

až 1200 mytí

Pohon

Standardní pohon

Design

Variabilní

Individuální barvy

Předmytí

Aktivní pěna

Zař. na ostřik ráfků

Sezonní chemie

Konzervace

Náp.při sušení

Ošetření voskem

Speciální vosk (voda)

PROTECT SHINE Xpress

Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia

Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Stefan Schwarzer

Vedoucí prodeje
Portálové mycí linky

"Obrat je aplausem zákazníků"
Citát prof. Götz W. Wernera, zakladatele a majitele dm-drogerie markt

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha