Robustní, trvanlivý, optimální

 

Pro průmyslové podniky a přepravní a omnibusovou dopravu se čistá vozidla stala nezbytnými jako účinný reklamní nosič. Navíc časově úsporné strojní čištění slouží k udržení hodnoty vozidel.

Abychom mohli splnit i speciální požadavky Vašeho vozového parku, vytvořili jsme v mycí lince pro užitková vozidla MAGNUM koncept zařízení, které může být vhodně konfigurováno pro každý vozový park.

 

Typ našeho zařízení MAGNUM splňuje veškeré požadavky na autobusovou dopravu a MHD a také na mytí transportérů a obytných automobilů. Je možné jím umýt i nákladní vozy.

Díky obsáhlému příslušenství tohoto typu zařízení nezůstane žádný požadavek opomenut.

Logicky sestavené osazení stroje a pohonné jednotky firmy Christ, tisíckrát osvědčené po celém světě, jsou centrální součástí této koncepce mycí linky.

 

V základním modelu jsou již obsaženy přípojka užitkové a čerstvé vody a semafor LED na vjezdu. Zásobovací čerpadlo a vysokotlaká čerpadla mohou být zabudována do stroje a umožňují tak rychlou montáž a uvedení do provozu, aniž by byla nutná technická místnost. LEANUS je zaměřen na zákazníky, kteří si přejí snadné umytí za nízkou cenu.

 

Právní upozornění: Následující vyobrazení ukazují příslušenství za příplatek. Vyhrazujeme si právo na změny v konstrukci a provedení.

Mycí program na zrcátka autobusů s mytím přes střed

Při čelním mytí myjí boční válce mezi vyčnívajícími zrcátky autobusu a objíždějí je při přepnutí na mytí bočních ploch (zamezí se tak poškození zrcátek). Boční zrcátka se nemusí vyvěsit ani sklopit.

Kompletní obvodové mytí

Mycí oblast na čele mezi zrcátky je kompletně pokryta. Kompletní mytí přes střed na čele a zádi vozidla. Inteligentní objetí bočních zrcátek pomocí měření činného výkonu.

 

Nejlepší výsledek mytí díky kardanovému uložení bočních kartáčů

Komplikované kontury vozidel nepředstavují žádnou překážku díky přesnému vedení bočních kartáčů. Dokonce ani pevná zrcátka, jako je tomu například u dálkových autobusů, nepředstavují díky kardanovému uložení kartáčů žádný problém.


Základní technické údaje

 

Kategorie

Mycí linka s 3 kartáči

Mytí / specialita

Mytí přes střed eliminuje veškerá obtížně dosažitelná místa

Příslušenství

Práškový nátěr

Obslužný terminál VARIO-XS

Rozvaděč s dvojitou ochranou

Dávkovací stanice čisticích prostředků

Pojezdové kolejnice ST52 / S10

Design

Variabilní

Individuální barvy

Vhodné pro

Autobus

Kamion

Chemie

TRUCK PRECLEAN

TRUCK WASH

TRUCK DRY


Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je VR Leasing a MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Mirco Völkl

Vedoucí prodeje
Mycí linky pro užitková vozidla & zvláštní zařízení

"Úspěšně prodávat znamená prodávat své nadšení"
Citát Michaela Marie Junga

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Mycí linka pro nákladní vozy