Specialista na speditérské provozy, průmyslové podniky a provozy likvidace odpadů

 

Typ zařízení TAURUS byl vyvinut speciálně pro speditérské provozy, průmyslové podniky a provozy likvidace odpadů, a také ruční mycí provozy. Díky obsáhlému příslušenství tohoto typu zařízení nezůstane žádný požadavek opomenut. Logicky sestavené osazení stroje a pohonné jednotky firmy Christ, tisíckrát osvědčené po celém světě, jsou centrální součástí této koncepce mycí linky.

Právní upozornění: Následující vyobrazení ukazují příslušenství za příplatek. Vyhrazujeme si právo na změny v konstrukci a provedení.

Dvojitě uložené boční válce

Díky bezúdržbovým a dvojitě uloženým zavěšeným bočním válcům je zaručeno, že i obtížné kontury vozidel, jako je tomu např. u silážních vozů nebo cisteren, mohou být šetrně a plynule očištěny. Stabilní a rovnoměrný přítlačný tlak po celé ploše vozidla umožňuje čistý výsledek mytí.

 

Optimální přítlačný tlak kartáčů

Řízení mycích válců probíhá elektronicky (PLC) a reguluje přítlačný tlak válců. Tím je zajištěno šetrné mytí vozidel a sledování jejich kontur (i vozidla s těmi nejobtížnějšími konturami jsou šetrně a účinně očištěna).

 

Frekvenčně řízený pohon pojezdu

Frekvenčně řízené pohony pojezdu zaručují hladký rozběh a zastavení zařízení, což šetří jak pohony, tak pojezdové kolejnice. S rychlostí pojezdu 6 -18 m/min mohou být realizovány velmi krátké doby mytí.

Speciální mycí programy

Přední zrcátka nákladních vozů: Doplňkový mycí program "Přední zrcátka nákladních vozů" plně automaticky objede zrcátko. Sklopení zrcátek už není nutné. Zvláštní programy, jako je ochrana nakládací rampy a intervalové mytí u vozidel s přívěsem, jsou již obsaženy ve standardním provedení a nabízejí maximální jistotu při volbě mycího programu. Mycí programy specifické podle zákazníka pro speciální vozidla je možné realizovat individuálně.

 

Příslušenství

Díky našemu obsáhlému programu příslušenství, jako je předmývací oblouk na chemikálie, vysokotlaká zařízení a mycí systémy podvozků, lze mycí techniku individuálně přizpůsobit Vašim požadavkům.


Základní technické údaje

 

Kategorie

Mycí linka s 3 kartáči

Mytí / specialita

Vyšší přítlačný tlak díky zdvojenému uložení bočních kartáčů

Příslušenství

Práškový nátěr

Obslužný terminál VARIO-XS

Rozvaděč s dvojitou ochranou

Dávkovací stanice čisticích prostředků

Pojezdové kolejnice ST52 / S10

Design

Variabilní

Individuální barvy

Vhodné pro

Kamion

Chemie

TRUCK PRECLEAN

TRUCK WASH

TRUCK DRY


Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je VR Leasing a MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia


Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Mirco Völkl

Vedoucí prodeje
Mycí linky pro užitková vozidla & zvláštní zařízení

"Úspěšně prodávat znamená prodávat své nadšení"
Citát Michaela Marie Junga

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Mycí linka pro nákladní vozy