True Touchless (opravdu bez dotyku) - Bez kompromisů


Při vývoji vysokotlaké mycí linky AQUATUS bylo předem jasné: Neexistují žádné kompromisy! I zařízení bez kartáčů musí vždy zajistit kvalitu mytí obvyklou pro Christ Wash Systems.

 

Kombinovaná chemická resp. vysokotlaká traverza může sjet až do 30 cm nad úrovní podlahy a dosáhne tak i na nárazníky nízkých vozidel.

 

Díky zvláštnímu systému z několika druhů chemikálií, které se nanášejí pomocí speciálně vyvinuté postřikové traverzy sledující kontury, se efektivně odstraní i tvrdošíjné nečistoty.

 

Následné silné vysokotlaké mytí také sleduje obrys vozidla, zatímco oscilující boční trysky účinně čistí okna, oblast prahů a kola. Ani ložné plochy pickupů nepředstavují žádný problém.

 

Podle filozofie Christ následuje po každém mytí vozidla důkladné sušení. V tom AQUATUS nijak nezaostává za svými sourozenci, otočný sušič a účinné boční sušení s 14 kW výkonu zajistí suché vozidlo a spokojené zákazníky.

 

Cílovou skupinou jsou země s vysokým podílem zákazníků upřednostňujících bezdotyková zařízení, ale také provozy, které hledají konkurenční výhodu.

 

Vícestupňové chemické nanášení


Ve vícestupňovém procesu se střídají chemické nanášení a vysokotlaké mytí a dosahují extrémně vysokého čisticího výkonu. S přesně vypočítanou dobou působení se dosáhne optimálního poměru mezi vysokým tlakem a účinkem chemikálií. Ve standardním provedení jsou obsaženy dva druhy chemikálie, třetí je volitelný.

 

Vysoký tlak sledující kontury


Jedinečný vysokotlaký systém s oscilujícím zařízením vysokého tlaku, sledujícím kontury. Díky vzdálenosti od vozidla, konstantně udržované pomocí světelných závor, je tlak vody na lak neustále stejný. Tím se docílí optimálního výsledku při ideálních spotřebních hodnotách. Tato charakteristika je zahrnuta v sériovém provedení.

 

Vibrační boční vysoký tlak


Kromě konturu sledujícího střešního vysokého tlaku se oscilující boční zařízení vysokého tlaku stará o potřebné vyčištění v oblasti boků a prahů. S 8 tryskami a 80 l/min je systém srovnatelný s volitelnou výbavou Vitesse, je však již obsažen ve standardním provedení.

 

Otočný střešní sušič

Již 15 let úspěšně v provozu a neustále optimalizovaná. Střešní tryska sledující kontury je otočná o více než 140° a dokáže tak bez potíží sledovat obrysy jak sportovních vozů, tak i dodávek. Ventilátory s výkonem 2 x 3 kW zajišťují potřebnou sílu.

 

Základní technické údaje

Kategorie

Premium

Kapacita / měsíc

až 2000 mytí

Pohon

-

Design

Variabilní

Individuální barvy

Předmytí

Aktivní pěna

alkalická

kyselá

Konzervace

Náp.při sušení

Ošetření voskem

Speciální vosk (voda)

Speciální vosk (vzduch)

Sezonní chemie

Požadavky na čerpací stanice a ostatní


Dobrá myčka vozidel stojí a padá s mycím příslušenstvím. Kdo vsadí na vysoce kvalitní mycí pomůcky, může očekávat optimální mytí vozidel bez rizika poškrábání. U nás v obchodě získáte veškeré potřebné příslušenství od věder až k tkaninám na sušení laku.


Do Christ Car Wash Shop »

Financování


Máme pro Vás vhodný model financování! Právě tak důležitý je na míru ušitý model financování, který splní Vaše specifické nároky. Naším dlouholetým partnerem v oblasti poskytování těchto finančních služeb je MMV Leasing. Jako jednička na trhu má náš kooperační partner více než 20 let zkušeností v tomto oborovém segmentu.


Leasing s PA


PLNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy plně amortizovány.


Leasing s ČA


ČÁSTEČNÁ AMORTIZACE

Veškeré pořizovací náklady na předmět leasingu jsou v průběhu doby platnosti leasingové smlouvy pouze částečně amortizovány.


Pronájem


PRODEJ NA SPLÁTKY

U tohoto typu smlouvy prodává pronajímatel předmět leasingu na splátky kupujícímu na leasing. Vlastnictví předmětu pronájmu přejde na kupujícího na leasing automaticky až po jeho úplném zaplacení.

Multimédia

Náš tým expertů se těší na Vaše dotazy

 

Stefan Schwarzer

Vedoucí prodeje
Portálové mycí linky

"Obrat je aplausem zákazníků"
Citát prof. Götz W. Wernera, zakladatele a majitele dm-drogerie markt

Kontaktní dotazník

Žádost o produkt - Obecné informace

captcha