The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů

 

Společnost jakožto odpovědný správce osobních údajů svých smluvních partnerů, případně jejich zaměstnanců a jiných kontaktních osob, Vás chce prostřednictvím toho dokumentu informovat o tom, které osobní údaje o nich shromažďuje a zpracovává, dále pak jak s nimi nakládá, za jakým účelem je využívá, kterým dalším subjektům je může poskytnout a na koho se můžete obrátit pro získání informací o zpracování Vašich osobních údajů.

Společnost osobní údaje svých smluvních partnerů, případně jejich zaměstnanců či jiných kontaktních osob, zpracováváme v souladu s NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů v platném znění a v souladu s tuzemskou právní úpravou.

Zpracovávanými osobními údaji jsou:

 

  • Osobní údaje vedoucí k vyřízení konkrétní zakázky – kontaktní údaje jako je jméno a příjmení, adresa, telefon a e-mail,
  • Osobní údaje vedoucí k řádnému udržování obchodních vztahů – kontaktní údaje jako je jméno a příjmení, adresa firmy, telefon a e-mail.

Společnost deklaruje, že osobní údaje, které zpracovává, jsou uchovávány tak, aby nedošlo k jejich neoprávněnému přenosu nebo zpřístupnění, aby byly ochráněny před ztrátou či zničením, dále pak před jejich neoprávněným zneužitím.

Všichni zaměstnanci společnosti byli řádně poučení o ochraně a nakládání s osobními údaji. Další subjekty, které při plnění subdodávek mohou přicházet do styku s výše uvedenými osobními údaji klientů, jsou vázání smluvní povinností mlčenlivosti. Společnost osobní údaje smluvních partnerů může v odůvodněných případech předat na vyžádání orgánům veřejné moci, případně dalším příjemcům /např. pojišťovně/, a to na základě výkonu veřejné moci, popř. z titulu oprávněných zájmů.

Všechny osobní údaje, jsou zpracovávány po dobu maximálně 10 let následujících po skončení smluvní spolupráce. Pro informace, které osobní údaje firma zpracovává, mohou dotčené fyzické osoby využít svého práva a obrátit se na Pověřence pro ochranu osobních údajů nebo kontaktovat přímo správce osobních údajů, případně navštívit oficiální webové stránky společnosti.

 

Kontaktní osoba – Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Mgr. Lukáš Polák

Tel.: 777 072 853

E-mail: gdpr(at)christ-ag.com

 

Správce osobních údajů

CHRIST CAR WASH s.r.o., Koterovská 534/175, 32600 Plzeň, IČ 25201581

 

 

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !