The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 

Inovace systému mycích míst – „Compact“

Výhodná a kompaktní varianta samoobslužných mycích míst pro všechna stanoviště
Výhodná a kompaktní - varianta samoobslužných mycích míst pro všechna stanoviště

V důsledku aktuálního tržníh otrendu využívá stále více zákazníků kombinovaná mycí centra. Kombinací automatického mycího zařízení (mycí tunel nebo portálová mycí linka) se samoobslužnými mycími místy nejsou osloveni pouze koncoví zákazníci s různými návyky při mytí svého vozu, ale i rostoucí počet těch, kteří způsob mytí střídají  (v teplejších měsících myjí své auto sami, přes zimu pak v myčce).
Rozšiřte své spektrum služeb a pořiďte si takovýto doplňkový servis pro své zákazníky a získejte novou klientelu.

Můžete se rozhodnout, zda bude systém mycích míst „Compact“ stát na volném prostranství bez zastřešení, nebo zda bude koncipován jako systém samoobslužných boxů, kombinovaný s ocelovou konstrukcí Christ.
Cirkulující voda, chráněná před mrazem, vysokotlaké trysky a pěnového kartáče je odváděna do kontejneru, takže v základech nemusí být zahrnuta mrazuvzdorná vodní nádrž s příslušnými vedeními.  To redukuje náklady a ulehčuje dostavbu na již existujících základech. 

Díky své zvláštní skříňové konstrukci lze Compact kombinovat nejen s ocelovou konstrukcí Christ, ale dá se integrovat i do všech nejběžněji prodávaných ocelových staveb mycích míst jiných výrobců.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !