The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 

VARIUS TAKT - Výkonnostní zázrak!

Inovativní dvouportálová mycí linka ze série Premium
VARIUS Takt - nová vysokovýkonnostní portálová mycí linka od firmy Christ

Zařízení určené pro všechny provozovny mycích linek s obratem 2 000 až 4 000 mytí za měsíc.


Nejdůležitější údaje:
• Mycí kapacita 2 000 až 4 000 mytí za měsíc.
• Žárově pozinkovaný a lakovaný ocelový rám ze šestimilimetrového ocelového plechu.
• Průjezdová šířka v oblasti zrcátek 2 400 mm.
• Možnost volby barvy dle barevného spektra firmy Christ.
• Atraktivní opláštění mycí linky.
• Základní model včetně výkyvného střešního ventilátoru.
• Přístup zpředu.

Nový model nabízí nejvyšší mycí výkon v oblasti portálových mycích systémů. Nejvyšší mycí výkon pro prosperující a výnosný podnik! Rozsáhlé možnosti výběru příslušenství rozšíří programové varianty a přinesou zisk vašemu obchodu.

Zdvojeným cyklem se snižuje čekací doba a stoupá obrat. Tento model Christ VARIUS TAKT lze vestavět do hal již od délky 16 m. To otevírá nové perspektivy pro vysoce frekventovaná místa.

Zdvojením cyklu se také docílí toho, že může být jedno vozidlo myto a druhé současně sušeno. Rychlý průběh je zajištěn integrovaným automatickým startovacím zařízením. Brána na rychloběh oddělí mycí a sušicí prostor.

Maximální průjezdová šířka v oblasti zrcátek je 2 400 mm a je přizpůsobena obzvlášť novým formám vozidel jako SUV a VAN. Odstupňované průjezdové výšky 2 100, 2 300, 2 450, 2 550 a 2650 mm zaručují, že lze pokrýt každou mycí výšku díky kompaktní konstrukční technologii mycí linky.

Volbou libovolné barvy opláštění myčky a mycího materiálu ze široké barevné škály lze opticky doladit příjemný design zařízení a jeho působení na zákazníky. Také zadní strana mycí linky je zcela opláštěná, tichý a lehký chod všech komponentů dotváří kýženou důvěru spotřebitele v nainstalovanou techniku celého zařízení.

Stabilní základní rám portálu ze šestimilimetrového ocelového plechu je žárově pozinkován a opatřen speciální povrchovou vrstvou nátěru. Namontované součásti jsou z kvalitních materiálů jako ušlechtilá ocel a hliníkové slitiny, a zaručují tak hodnotu této investice na mnoho dalších let. Výkon myčky a varianty jako předmytí aktivní pěnou, konzervace voskem, předmytí vysokým tlakem zaručují vysokou rentabilitu investice.

Použité mycí materiály nejnovější generace SENSOTEX+ a SENSOFIL+ šetří lak vozidla a čistí efektivně, což zákazník vaší myčky dozajista ocení! Užitý kloubový systém Christ zákazníci nepřehlédnou a zaručí vám takové zákazníky, kteří kladou důraz na vynikající výsledek mytí.

Nejen designově, ale také technicky je přesvědčivý otočný střešní ventilátor. Snímání obrysu probíhá pomocí světelných závor. Jen tak je možné udržet nepatrný odstup od vozidla.

Kompletní sušicí jednotka z hliníku je motorově natáčena na přední a zadní stranu o 30 stupňů. Tak je přiváděn vzduchový proud beze ztrát na výkonu.

Vysoušení boků je podpořeno dvěma přídatnými ventilátory až do výšky 1,70 m, aby se dosáhlo rychlého průběhu vysoušení.

Tento model mycí linky splňuje budoucí nároky požadavků na pečeť kvality VDA (Sdružení automobilového průmyslu).

Opět inovace od firmy Christ, která vám v tvrdé tržní konkurenci umožní úspěšně se zviditelnit.

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo na e-mailu.

Tel. +420 377 432 234

e-mail: obchod(at)christ-ag.com

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !