The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 
Inovace  >  TAURUS

Nová mycí linka TAURUS od SVG

Nejvyšší spolehlivost a velmi dobrý čisticí výkon s mycí linkou pro užitkové vozy TAURUS od SVG.

Tříkartáčová mycí linky pro užitkové vozy Taurus od SVG

TAURUS základní model: efektivní a hospodárný.
Samojezdící, plně automatická mycí linka pro užitkové vozy TAURUS se zdvojeným uložením kartáčů je díky svému bytelně svařenému, kompletně žárově pozinkovanému ocelovému rámu připravena na dlouhou životnost.

Logicky sestavené technické vybavení a nesčetněkrát celosvětově osvědčené pohonné jednotky firmy Christ jsou hlavními součástmi této koncepce mycího zařízení.

Tak TAURUS funguje

Mycí válce jsou ovládány elektronicky (MPS), tak je regulována i přítlačná síla kartáčů pro dosažení efektivního, šetrného mytí podle kontur vozu.

Pomocí našeho standardního programového balíčku lze mýt nákladní automobily s přívěsy, přívěsy samostatně, omnibusy, cestovní autobusy, kombi, dodávkové vozy, ale i osobní auta, právě proto je mycí linka pro užitkové vozy TAURUS to pravé zařízení, vedoucí k prosperujícímu a výnosnému podniku.

Válcované celoprofilové kolejnice podle délky haly i obslužný terminál s displejem s hůlkovým písmem na volbu programu patří do základního vybavení této mycí linky.

Stavebnicový systém TAURUS – správné řešení pro každý vozový park
Další vhodné příslušenství, jako jsou  naváděcí koleje, ochrana bočních a střešních válců proti stříkání, lze navolit ze široké nabídky. Díky stavebnicovému systému lze u mycí linky TAURUS doplnit vhodné příslušenství podle daného provozního účelu mycí linky.


Nákladní vozy s přívěsem
Při mytí meziprostor u mycího programu „nákladní vůz s přívěsem“  zabrání bezpečnostní funkce kontaktu mycích válců s ojí a spojkou.

Synchronizované motory pojezdu zaručují plynulé a tudíž šetrné najetí zařízení. Při rychlosti jízdy 6-18 m/min. lze dosáhnout těch nejkratších mycích dob.

Optimální síla nátisku kartáče zaručuje šetrné mytí vozidla. Elektronické ovládání mycích válců se postará o šetrné a efektivní mytí podle kontur vozidla.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !