The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 
Inovace  >  QUANTUS

QUANTUS - velký výkon v malé hale

Nejvyšší mycí kapacita v nejmenším prostoru
Nová portálová mycí linka QUANTUS od firmy Christ

Tato nová portálová mycí linka z prémiového segmentu je určena pro všechny provozovny s měsíčním obratem od 1 200 do 2 300 mytí za měsíc. Tento nový model zařízení nabízí nejvyšší mycí výkon v minimálním prostoru a tvoří tak základ výnosného obchodu.Rozsáhlé možnosti příslušenství rozšiřují varianty programů a umožňují tím výnosný doplňkový obchod.

nový QUANTUS-zážitek z mytí:
vysoký tlak, mytí, sušení ... hotovo!

 

Rychlý průběh mytí redukuje čekací doby a zvyšuje obrat. Už od délky haly 9,30 m je možné vestavět mycí linku QUANTUS od firmy Christ do každé standardní haly. To otevírá vašemu podnikání v oblasti mytí vozidel nové perspektivy.V novém konceptu pětikartáčové mycí linky  proběhne vysokotlaké předmytí, hlavní mytí a proces vysoušení pouze v jednom přeběhu vpřed a vzad, a šetří tak drahocenný čas. A má-li mytí proběhnout opravdu velmi rychle, pak trvá méně než 2 1/2 minuty!

Maximální průjezdová šířka v oblasti zrcátek je 2 400 mm, a je tak obzvláště přizpůsobena novým formám vozidel jako SUV a VAN. Odstupňované průjezdové výšky 2 250, 2 400, 2 500 a 2 600 mm zaručují, že lze pokrýt každou mycí výšku díky kompaktním stavební technologii.

Volbou libovolné barvy opláštění myčky a mycího materiálu ze široké barevné škály lze opticky doladit příjemný design a zajistit tak optimální působení mycí linky na trhu. Také zadní strana mycí linky je zcela opláštěná, tichý a lehký chod všech komponentů dotváří kýženou důvěru spotřebitele v nainstalovanou techniku celého zařízení.

Stabilní základní rám portálu ze šestimilimetrového ocelového plechu je žárově pozinkován a opatřen speciální povrchovou vrstvou nátěru. Namontované součásti jsou z kvalitních materiálů jako ušlechtilá ocel a hliníkové slitiny, a zaručují hodnotu investice na mnoho dalších let. Výkon myčky a varianty jako předmytí aktivní pěnou, konzervace voskem, předmytí vysokým tlakem zaručují vysokou průměrnou cenu mytí, a postarají se tak o rychlou rentabilitu investice.

Použité mycí materiály nejnovější generace SENSOTEX+ a SENSOFIL+ šetří lak vozidla a čistí efektivně, což zákazník vaší myčky dozajista ocení! Užitý kloubový systém Christ zákazníci nepřehlédnou a zaručí vám takové zákazníky, kteří kladou důraz na vynikající výsledek mytí.

Nejen designově, ale také technicky je přesvědčivý otočný střešní ventilátor. Snímání obrysu probíhá díky světelným závorám. Jen tak je možné udržet nepatrný odstup od vozidla. Kompletní vysoušecí jednotka z hliníku je motorově natáčena na přední a zadní stranu o 30 stupňů. Tak je přiváděn vzduchový proud beze ztrát na výkonu.

Vysoušení boků je podpořeno dvěma přídatnými ventilátory až do výšky 1,60 m, aby se dosáhlo rychlého průběhu vysoušení.

Opět inovace od firmy Christ, která vám v tvrdé tržní konkurenci umožní úspěšně se zviditelnit.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !