The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 
Inovace  >  MAGNUM

MAGNUM od SVG

Nové účinné mytí pro autobusy a nákladní automobily
Nejvyšší mycí kapacita při optimalizovaném čisticím výkonu.

Nejvyšší mycí kapacita při optimalizovaném čisticím výkonu s mycí linkou pro užitkové vozy MAGNUM od SVG.Pro průmyslové podniky, přepravní a autobusové společnosti jsou čistá vozidla účinným nositelem reklamy. Časově úsporné, strojové čištění slouží dále také k lepšímu a delšímu uchování hodnoty vozidla. Navíc budete lépe viditelní v dopravě a přispějete tak k bezpečnosti silničního provozu. 

MAGNUM základní model: robustní, trvanlivé, optimální.
Samohybná, plně automatická mycí linka pro užitkové vozy MAGNUM je díky svému robustně svařenému, kompletně žárem pozinkovanému ocelovému portálu připravena na dlouhou životnost.
Logicky sestavené osazení a nesčetněkrát celosvětově osvědčené pohonné jednotky ze závodu Christ jsou základní součástí koncepce této mycí linky.

Tak MAGNUM funguje:
Mycí válce jsou řízeny elektronicky (MPS), stejně je regulován tlak kartáčů pro šetrné a efektivní mytí podle kontur vozidla. 

Mycí linka pro užitkové vozy MAGNUM je standardně vybavena třemi mycími válci, může však být na přání zákazníka také v dvoukartáčové verzi bez střešního válce. Válcované plně profilované kolejnice, uzpůsobené podle délky haly, i obslužný terminál s displejem s hůlkovým písmem na výběr programu patří k základnímu vybavení mycí linky. 

Stavebnicový systém MAGNUM – správné řešení pro každý vozový park
Další účelné příslušenství, jako jsou naváděcí koleje, ochrana bočních a střešních válců před stříkáním, lze obdržet na přání. Díky stavebnicovému systému lze MAGNUM doplňovat dalším smysluplným příslušenstvím, a to přesně podle účelu a využití mycí linky. 

MAGNUM-JETSTREAM
Účinné vysokotlaké mytí jako perfektní doplněk mycí linky MAGNUM, pokud se zde mají mýt vozidla se speciální geometrií, jakými jsou přepravníkové tahač a zvláštní vozy.
Na každý bok vozidla stříkají v průběhu procesu čtyři elektromotoricky oscilující vysokotlaké tryskové jednotky, které jsou osazeny protichůdnými vysokotlakými bodovými tryskami. Děje se tak silou ca 50 barů činného tlaku. Za pomoci integrovaného výkyvného zařízení vysokotlakých tryskových jednotek probíhá mytí čelní a zadní části vozu.

Mycí program oblasti zrcátek u autobusů s mytím přes střed.

Při čelním mytí myjí boční válce mezi přečnívajícími zrcátky autobusu a převrátí je při přepnutí na mytí boků (zamezí se tak poškození zrcátek).

MAGNUM DURA základní model z ušlechtilé oceli – záruka odolnosti vůči korozi
Samohybná, plně automatická mycí linka pro užitkové vozy MAGNUM DURA je díky svému robustně svařenému portálu z ušlechtilé oceli předurčená obzvlášť pro umístění venku. I u tohoto modelu mycí linky nalezneme logicky sestavené osazení a promyšleně řešené pohonné jednotky od firmy Christ jako základ dlouhé životnosti zařízení při minimalizovaných provozních nákladech.

Nákladní vůz s přívěsem
Při mytí meziprostor v mycím programu „Nákladní vůz s přívěsem“ zabraňuje bezpečnostní funkce kontaktu mycích válců s ojí a spojkou.
Frekvenčně řízené motory pojezdu zaručují plynulé najetí, které mycí linku chrání před větším opotřebením. Rychlostí pojezdu mezi 6-18 m/min. lze dosáhnout co nejkratších mycích intervalů.
Optimální nátisková síla kartáčů zaručuje šetrné mytí vozidel.
Elektronické ovládání mycích válců zajišťuje šetrné a efektivní mytí podle kontur vozu.


V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu nebo e-mailu.
Otto Christ Wash Systems, Koterovská 175, 326 00 Plzeň
Tel. +420 377 432 234, fax: +420 377 432 272
E-Mail: obchod(at)christ-ag.com
www.christ-ag.com.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu nebo e-mailu.
Otto Christ Wash Systems, Koterovská 175, 326 00 Plzeň
Tel. +420 377 432 234, fax: +420 377 432 272
obchod(at)christ-ag.com
www.christ-ag.com.

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !