The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 

LED-Oznamovací technika

moderní, výkonná, spolehlivá
etřete energií s inovativní oznamovací technikou LED

Už 20 let používá firma Christ na displejích portálových mycích linek techniku LED a disponuje tak s největšími zkušenostmi v oboru.

Přednosti světelných údajů jsou zcela zřejmé. Individuálně nastavené světelné texty informují zákazníka o příslušném pracovním kroku portálové mycí linky. Bez problému je možné přidat různé doplňkové nápisy a odkazy na speciální akce jako např. Happy Hour či údaje individuálních programů.

Samozřejmě jsou používány LED té nejnovější generace. Svítivost se v posledních letech značně zvýšila a k dispozici jsou i nové barvy jako modrá nebo bílá.

VARIUS

Díky vyšší svítivosti této techniky už není problémem čitelnost displejů ve slunečním světle, protože lze vytvořit dostatečný kontrast.To systémy, které používají běžné žárovky, zajistit nemohou. Právě při přímém slunečním záření nejsou pak tyto údaje čitelné. Spolehlivosti LED, které vydrží až 100 000 provozních hodin, nemohou žárovky, které vydrží pouze ca  1 000 provozních hodin,  nikdy dosáhnout. Nákladná výměna (náklady na příjezd a práci servisního technika) tím nepřipadá v úvahu. Spotřeba energie jednoho displeje LED je mnohem nižší než u displejů, u nichž se používají běžné žárovky.  V klidovém stavu portálové mycí linky zůstává displej aktivní a zobrazí údaje pro přestávku. Je-li displej zapnutý 8 hodin denně po 286 dní v roce, pak činí úspora elektrické energie s moderní technikou LED až 180  kWh.

Při ceně proudu od 14,00 Centů/ kWh tak dosáhneme úspory nákladů 25,20 € / rok. Přepočítáno na 8 let provozu vychází úspora na 201,60 €.

Nová technika LED byla použita také na displejové koncepce nových portálových mycích linek CENTUS, VARIUS a GENIUS i na externí programové displeje. Systémy zařízení VARIUS a externí programový displej jsou dodatečně vybaveny regulací světelné intenzity v závislosti na okolním světle. 

Touto inovací v oblasti displejů reagujeme na proměnlivost světelných podmínek. Údaj zůstává vždy dobře čitelný a zamezí se i odrazovému efektu v noci nebo při špatném počasí.

Šetřete energií s inovativní oznamovací technikou LED od firmy Christ.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !