The Real Car Wash Factory
Domů Ι Mapa stránek Ι Extranet Ι Kontakt Ι  Extranet |  CIS | 

Jetstream + Matrix

Inovativní vysokotlaké mytí v mycích tunelech
Jetstream se používá v mycích tunelech

Speciálně při expresní mycí koncepci je kvůli absenci personálu provádějícího předmytí nezbytné efektivní a silné mechanické předmytí, aby se ulehčilo následující hlavní oblasti mytí mycího tunelu.

Oblouk vysokotlakého předmytí „Jetstream“ od firmy Christ (poháněný hydraulicky nebo elektromotoricky) ostříká vozidlo efektivně svými bodovými tryskami, jichž je až 50 a které pracují protichůdně a vychylují se přesně podle vozu. V kombinaci se silnými zásobovacími čerpadly lze dosáhnout tlaku až 60 barů. Díky procesu vychylování je dosaženo optimálního mechanického mytí zádě vozidla. 


„Jetstream“ lze rozšířit dále o stacionární, spolujezdící zařízení na vysokotlaké mytí kol a prahů „Matrix“. To slouží k bezdotykovému vysokotlakému čištění citlivé oblasti prahů a ráfků a také speciálně k čištění kolesnic a představuje ideální přípravu na následné mytí kol a prahů pomocí mycích válců. Na každé straně portálu "frézují" nečistoty na bocích a kolesnicích dvě spolujezdící vysokotlaké jednotky s bodovými tryskami. Kyvná funkce v kombinaci se spolujezdícím pohybem zajišťuje celoplošný čistící výkon.  V kombinaci se silnými zásobovacími čerpadly lze dosáhnout činného tlaku až 50 barů.

Kontakt

Recepce

+420 377 432 211

Nákup 

+420 376 717 397

Personální

+420 377 432 244

Prodej myček a servis
+420 377 432 250

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek a nejnovějších zpráv !